Послуги

Туристична компанія "АЛМАКСУС" пропонує наступні види послуг:

Екскурсії по Києву

Ми організовуємо індивідуальні та групові екскурсії по Києву. Кожна екскурсія індивідуальна, під Замовника - ви обираєте вид екскурсії, дату проведення, час і місце зустрічі. Вартість екскурсійної послуги залежить від виду екскурсії, кількості осіб та мови, на якій буде проводитися тур.  В святкові дні компанія залишає за собою право збільшити розмір наданих туристичних послуг на 10-15%.

Тури по Україні

Ексклюзивний тур до Львова на традиційне Cвято сиру і вина 2017, в ціну туру входять всі екскурсії, сніданки і розміщення в готелі у Львові. Доповнюють тур цікаві екскурсії по середньовічному, шоколадному і кавовому Львову.

Свято сиру і вина у Львові в 2017 році пройде вже у сьомий раз. Впродовж 3 днів можна відвідати великий ярмарок сирів і вина, на якій буде представлена ​​продукція місцевих і великих виробників і імпортеров. Брі, камамбер, шаблі, бордо, рокфор, сирне фондю та різотто з пармезаном, традиційні страви української кухні - всім цим та багато чим іншим можна буде поласувати на VII міському Святі сиру і вина у Львові.

Додаткові послуги:

Ми з радістю надаємо нашим замовникам по бажанню наступні види додаткових послуг до Вашого замовлення: трансфер, бронювання та проживання в Києві, аренда авто, перекладач, особистий консьерж-гід.